Trápí vás vaginální infekce? Řešení nabídnou vaginální čípky

Jednou za život onemocní vaginitidou až 75% žen. Tato infekce je způsobena Candidou Albicans. Je charakterizována vaginálním podrážděním, intenzivním svěděním a hustým bělavým sekretem připomínajícím jogurt.

Vaginální infekce je především otázkou reprodukčního věku se znovu-propuknutím v letních měsících. Houbová vaginitida není považována za sexuálně přenosnou nemoc.

Vaginitidě čelí dnes nespočet žen

Je to také z anatomického důvodu, proč jsou ženy tak náchylné k infekcím. Vaginitida však není příčinou vaginálního a cervikálního karcinomu. Obvykle se jedná o mírné a asymptomatické záněty s nálezem pouze na cytologickém nátěru při preventivním vyšetření. V ostatních případech jde o symptomatický stav, který pacientku trápí.

Příznaky vaginitidy

Zahrnují podráždění a svědění pochvy včetně vulvy. Zarudnutí je také patrné na vaginálních stěnách, což doprovází rovněž vaginální výtok.

V závislosti na odpovědném organismu se od vaginitidy odvíjí ještě další původci:

Zánět pochvy neboli bakteriální vaginóza je masivní kolonizace pochvy různými zárodky. Mnoho žen nemá žádné příznaky nebo se projeví řídkým vaginálním výtokem šedobílé barvy s nepříjemným rybím zápachem. Často se objevuje současně s trichomoniázou nebo houbovou vaginitidou.

Jak situaci řešit?

Na nezávažné infekce pochvy doporučujeme preparáty od GYNELLA®. Vaginální čípky jsou mimořádně účinné, nejen v léčbě, ale také v prevenci. Podporují odolnost organismu proti vniknutí infekce, jelikož udržují v pochvě stálé vnitřní prostředí. Tím, že není narušeno pH, je pochva chráněna před houbovým onemocněním, které zapříčiňuje Candida albicans. Jejich výhodou je, že při aplikaci žena ani necítí, že si do pochvy něco zavádí. Taktéž se snadno rozpouští. Nevzniká na ně ani žádná rezistence jako je tomu např. u antibiotik.