Filmy pro silné žaludky

Mnoho lidí vyhledává filmy u kterých jiným divákům tuhne krev v žilách nebo se jim obrací žaludek a často ho ani nedokoukají. Je však mnoho fanoušků tohoto žánru, kdy se tvůrci snaží trhat veškerá tabu, kteří tento žánr vyhledávají. Šokující perverznosti nechybí ve filmech, které zmiňujeme. Které z nich jste již viděli a dokoukali do konce?

Lidská stonožka

Fanoušci tohoto typu filmů jistě znají zvrácené choutky německého lékaře Josefa Heitera, hlavní postavu holandského filmaře Toma Sixe ve filmu Lidská stonožka. Cílem zvráceného vysloužile lékaře je vytvořit lidskou stonožku perverzním způsobem. Ústa přišitá k análnímu otvoru k člověku před sebou je podívaná opravdu jen pro silné žaludky.

Audition

Tento film začíná celkem romanticky. Hlavní hrdina si nemůže najít partnerku, proto pro něj kamarád uspořádá falešný konkurs, kde se „osudově“ zamiluje. Bohužel jeho vyvolená je sériovou vražedkyní, která si vychutnává mučení svých obětí. Jehly v jeho tělo a vypíchnuté oči nejsou nic proti tomu, co ho teprve čeká. Pohled na pomalé odřezávání nohy vydrží jen málokdo.

I Spit On Your Grave

Původní verze tohoto filmu byla v mnoha zemích zakázána, navzdory tomu vznikl remake, který svou brutalitou a perverzností originál předběhl.

Film pojednává o spisovatelce, která přijede na venkov dopsat svou knihu, ovšem místní nemají cizince rádi, a proto se ji rozhodnou vyděsit. To s však zvrhne v děsivé mučení a znásilňování spisovatelky. To nejvíc zvrácené však teprve přijde a to ve chvíli, kdy se spisovatelka vrátí a rozhodne se pomstít. Její důmyslná pomsta nenechá žádné nervy ani žaludek v klidu.