Dovolená v Itálii v pronajatém prázdninovém domku

Prázdniny, a s nimi letní dovolená, se kvapem blíží a vy už zajisté přemýšlíte nad tím, kde ji letos strávíte. A co třeba dovolená v Itálii? Tato nádherná země láká turisty na čisté moře, dokonale vybavené pláže, celou řadu historických památek, mnohdy nedotčenou přírodu, činné sopky a v neposlední řadě i dobré jídlo a víno. Mezi italské speciality patří domácí těstoviny upravované na různé způsoby, plody moře nebo třeba pizza. Vydejte se tedy prozkoumat méně známé italské oblasti a vyberte si ke svému pobytu vhodné ubytování.

Jaké jsou možnosti ubytování v Itálii?

Na pobřeží, v turistických destinacích, si můžete objednat pobyt v hotelu, penzionu, apartmánu nebo v soukromí. Na své si přijdou i milovníci kempaření. Hledáte-li více klidu a soukromí, pak se nabízí možnost pronájmu rekreačního domu nebo vilky. Budete mít klid a nikdo vás nebude rušit. Pronájem je vhodný jak pro páry, tak i skupiny nebo rodiny s dětmi. Uvažujete-li o této možnosti ubytování, zavítejte na portál cz.italicarentals.com. Naleznete zde různé nabídky. Vybrat si můžete rekreační vily, prázdninové domy nebo luxusní prázdninové vily, v různé ceně, s různou vybaveností. Objekty jsou soustředěny především v oblasti Toskánska, ale naleznete zde domy k pronájmu i v jiných lokalitách.

Služby ItalicaRentals

Společnost vám zprostředkuje pronájem vhodného objektu pro vaši zaslouženou dovolenou. Ubytovat se můžete u moře, ale také třeba na kopci, s kouzelným výhledem na moře. Během celého pobytu budete mít k dispozici servis pro klienty, výlety vám pomůže naplánovat nebo doporučí turistický průvodce, speciality místní kuchyně pro vás vykouzlí šéfkuchař, můžete využít nabídku kurzu a vyrobit si proslulé domácí italské těstoviny. Můžete si vyzkoušet, jaké to je sklízet olivy. To vše zahrnuje nabídka ItalicaRentals.