Slavné děti slavných rodičů

Slavné děti slavných rodičů

Říká se děti si často volí stejné řemeslo jako rodiče a v dřívějších dobách bylo obvyklé, že se živnost dědila. Herecké a pěvecké rodiny nebyly žádnou výjimkou a i v dnešní době znáte jistě nějakého herce či jiného umělce, který jde ve stopách svých rodičů. Představíme si některé české slavné „děti“ slavných rodičů.

Tereza Kostková

Tereza Kostková je dcerou herců Petra Kostky a Carmen Mayerové. Málokdo však ví, že jsou také příbuzní s hereckým klanem Hrušínských, kde se herecká profese dědí již po několik generací.

Tereza se objevuje často v televizních seriálech nebo na divadelních prknech. Kromě herectví se věnuje moderování. Patří mezi elegantní oblíbené české herečky.

Jakub Prachař

Rodiči Jakuba Prachaře jsou herci Dana Batulková a David Prachař. Jakub Prachař má také slavného dědečka – zasl. umělce Ilju Prachaře.

Jakuba Prachaře sice můžete vidět v mnoha filmech, mnohem známější však je pro svou hudební a moderátorskou kariéru. Skupina Nightwork, kde se objevil nejen jako zpěvák, ale také jako textař, sice již nefunguje, ovšem jejich hity jsou nezapomenutelné.

Moderováním talentové soutěže se naplno projevil jeho osobitý smysl pro humor, což ho přivedlo až do křesla porotce.

Saša Rašilov

Otcem Saši Rašilova je kameraman stejného jméno. Slavný herec stejného jména byl Sašův dědeček.

Saša Rašilov nejml. byl svého času idolem mnoha dívek. Dnes je z něj charismatický herec, který se objevuje v seriálech i na divadelních prknech. Jeho manželkou byla herečka Vanda Hybnerová, která také pochází z umělecké rodiny.