Minerální kameny mohou působit antistresově. Které patří mezi nejúčinnější?

Žijeme v době, kdy se stres stal běžnou součástí našich životů. Klademe na sebe stále větší nároky a události posledních měsíců na klidu také nepřidají. Řešit velkou míru stresu se dá mnoha způsoby, a to i bez použití chemických doplňků. Stačí si zacvičit jógu, jít na procházku a mít při sobě minerální kameny, které mohou být při zvládání stresu dobrými pomocníky.

Překonejte záchvaty úzkosti s ametystem

Ametyst je naším zachráncem ve dnech, kdy se cítíme pod tlakem a zdá se, že je vše špatně. Přináší jasnost a uvolňuje mysl  pomáhá nám pochopit, co způsobuje stres. Tento krásný krystal nám může pomoci snížit úzkost a zároveň přilákat klidné vibrace.

Achát pomáhá při napjaté komunikaci

Tento jemný, světle modrý kámen může být velmi užitečný v situacích, kdy komunikace s ostatními výrazně drhne, napětí je vysoké a situace je velmi stresující. Modrý achát je neuvěřitelně účinný při překonávání komunikačních potíží a nedorozumění.

Vyrovnejte své emoce pomocí růženínu

Péče o sebe a soucit jsou velmi důležité pro každého ve stresujících časech a růženín nám to připomíná. Je to také mocný nástroj pro emoční rovnováhu a udržuje nás ve středu ve vypjatých situacích.

Křemen je odpradávna považovaný za magický a léčivý

Čirý křemen, známý jako mistr léčitel, je skvělý nástroj, který nám pomáhá najít vnitřní pocit klidu, který tolik potřebujeme v dobách úzkosti a napětí. Čirý křemen může být efektivně použit, aby nám pomohl zůstat vycentrovaný ve vypjatých situacích.

Uvolněte napětí a snižte úzkost pomocí černého turmalínu

Černý turmalín je mocný kámen, který lze použít k ochraně před jakýmkoliv negativním vlivem. Je považován za jeden z nejlepších kamenů na ochranu před škodlivými vibracemi. Ve stresujících obdobích může být použit k obnovení emoční rovnováhy a stability.

Minerální kameny a předměty z nich vyrobené objednávejte na magieprirody.cz.