Kvalitní reklamní tisk pro každého podnikatele

Reklama je důležitá, to ví každý podnikatel. V současné době si lze objednat tisk na téměř jakýkoli materiál a nechat si vyrobit různé druhy reklamních předmětů. Kvalitní tisk nabízí e-abctiskarna.cz.

Plakáty, které upoutají

Potřebujete upoutat pozornost na nový produkt, službu nebo na akci, jejímž pořadatelem či spolupořadatelem jste vy a vaše společnost? Pak není nic snazšího, než si nechat vyrobit plakát, který upoutá. Pokud nemáte čas navštívit tiskárnu, vůbec nic se neděje, výroba plakátů online je zcela běžnou činností. Tuto službu nabízí již výše zmiňovaná tiskárna. Vybrat si můžete plakáty různých velikostí. Klasiku představují A0, A1, A2, A3 nebo A4. Objednat si však můžete také plakáty v reflexních barvách – žluté, oranžové nebo zelené. Samozřejmostí jsou i fotoplakáty.

Stolní kalendáře na pracovní stůl

Kalendář je šikovný pomocník, který nám pomáhá plánovat si svůj čas. Může stát na každém pracovním stole. Kromě toho je to dokonalý reklamní předmět, kterým můžete obdarovat jak nové, tak i stávající zákazníky. E-abctiskárna nabízí tisk stolních kalendářů na pevném podkladu, s kartonovou podložkou, s kroužkovou vazbou – na výběr je barva bílá, černá nebo stříbrná. Stránky kalendáře jsou vyrobené z kvalitního křídového papíru. Ten nabízí nejen luxusní vzhled, ale také realistické fotografie. Tisk probíhá ofsetově nebo digitálně produkčně.

Reklamní textil

Také textil může sloužit jako dokonalá reklama. Vzhledem k tomu, že reklamní textil s potiskem není nic neobvyklého, můžete si vybrat potisk jakéhokoli textilního oblečení – triček, tílek, mikin, oblečení pracovního, funkčního, kšiltovek, čepic, dokonce i ručníků, opasků či peněženek. Potisk textilu probíhá sítotiskovou metodou nebo výšivkou. Tyto metody zaručují kvalitu a dlouhou životnost.