Projekt, který umožní sledovat všechny zpravodajské servery i magazíny

Jste rádi v obraze? Každý je rád, když ví, co se kolem něho děje. Každý den se stane mnoho událostí a řada z nich má vliv i na náš život, proto většina lidí sleduje zpravodajství. Obzvláště v době koronavirové krize je potřeba zpravodajství neustále sledovat, protože často přijdou opatření, která musíme dodržovat a omezení, která musíme respektovat.

Mějte přehled o všem, co vás zajímá

Těch změn je bohužel někdy příliš mnoho a tak je těžké se v nich vyznat, ne každý má čas na to, od rána sedět u televize nebo celý den sledovat novinky na internetu. I tak je možné mít přehled o všem důležitém, co se událo. Umožní vám to jedinečný projekt https://www.cerstvezpravy.cz/. Jeho úkolem je sledovat obsah všech zpravodajství, kvalitních magazínů a podcastů. Tento obsah se na webu objevuje, ovšem ne celý, ale je v podobě titulků rozdělených podle zdrojů. Pro vás to má velkou výhodu, jen si projdete jednotlivé titulky a pokud vás nějaký bude lákat k přečtení, jednoduše na něj kliknete a celý článek si přečtete. Je hezké vidět na jednom místě, co všechno vyšlo na všech webech najednou.

V tolika informacích není chaos, protože je portál Cerstvezpravy.cz rozdělený do sekcí podle tématiky. Pokud vás zajímají všechny sportovní články, které vyšly na všech kvalitních sportovních webech, stačí přejít do kategorie se sportem. To samé platí o bulváru, autech, tipech pro dům a zahradu, ekonomice a dalších rubrikách. Výhodou webu je, že nemusíte navštěvovat mnoho jiných webů, veškerý obsah budete mít přehledně na jednom místě a už se vám nestane, že by vám nějaká důležitá informace unikla. Konečně budete mít o všech informacích přehled a během krátké doby stihnete projít mnohem více článků, které vás zajímají. Můžete si na webu dokonce sestavit i vlastní sekci, kam si umístíte zdroje, které chcete sledovat. Informace o nových článcích si můžete dokonce nechat i zasílat na email