Tištěná reklama – co vše můžete nechat vytisknout a kde?

Potřebujete kvalitní reklamu, která by dala vědět o akci vámi pořádané, o tom, že je vaše firma v okolí, chcete propagovat akci nebo jen být víc vidět? Reklama se dnes mění každou chvíli, kdysi se vsázelo jen a pouze na letáky a tištěná média, dnes se vše směřuje do online prostoru – internet, sociální sítě, magazíny, e-shopy a podobně. Která z metod propagace je lepší? Odborníci radí – ideálně obě spojit. Investovat jak do reklamy v online prostoru, protože ta umí zaujmout, tak investovat do tiskovin všeho druhu. Co můžete využít v práci propagaci své firmy nebo akce?

Když je reklama vidět

Občas procházíte městem a vidíte reklamní poutače, které zvou do obchodů nebo na koncert či divadlo? Reklamní plachty jsou stále dobrou a přínosnou metodou, jak upozornit na to, že tady jste, připraveni splnit zákazníkovo přání a tužby. Díky reklamním bannerům se můžete jednoduše prezentovat a všude tam, kde je to potřeba. Oka na uchycení jsou pevná, celkově se uchycení ještě zpevňuje podlepením, aby byl banner pevnější. PVC materiál můžete snadno očistit, uložit a opět složit tak, kde potřebujete. Investice do takovéhoto banneru se rozhodně vyplatí!

Tisknout letáky?

Někdo by možná namítl, že je to zbytečné! Opak je pravdou. Letáky jsou stále cíleným a žádaným artiklem, který může podpořit vaší firmu, akci nebo vše, co potřebujete. Tisk letáků cena přináší kvalitu za přiměřenou cenu. Tisknout můžete z vlastních dat, případně si nechat vytvořit exkluzivní design na míru. Pro své klienty můžete zajistit také malé pozornosti s vaším logem. Potěší jistě výroba kalendářů, která se zaměřuje na nástěnné, velkoformátové plánovače, kapesní a stolní kalendáře, spirálové, bez spirály a podobně. Kalendáře jsou stále oblíbeným reklamním dárkem, který potěší.